Засідання оперативного штабу соціального захисту бездомних громадян в осінньо-зимній період 2017-2018роки

3 січня 2018 року в Чутівській районній державній адміністрації відбулося засідання оперативного штабу соціального захисту бездомних громадян в осінньо-зимній період 2017-2018роки під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Дальніченко Тетяни Олексіївни.

На даному засіданні було обговоренно питання про соціальний захист бездомних осіб в осінньо -зимовий період, а саме: надання первинної медичної допомоги, запезпечення теплим одягом та взуттям бездомних осіб, наявність на території Чутівського району  пунктів обігріву на випадок погіршення погодніх умов.

Керівник районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Калюжна Людмила Володимирівна зазначила, що офіційно у територіальному центрі соціального обслуговування на обліку відсутні особи, які являються бездомними, однак, було акцентовано увагу, що незважаючи про відсутність бездомних осіб в реєстрі, спільними зусиллями усіх органів державної влади , органів місцевого самоврядування, установ та організацій з метою недопущення через несприятливі погодні умови випадків  переохолодження бездомних осіб створено два пункти обігріву на базі Чутівської центральної районної лікарні, ( смт.Чутове, вул.Полтавський шлях,23 ) та Терапевтичного відділення №2 Чутівської ЦРЛ,  (смт.Скороходове, вул.Софіїївська,27). На час перебування в пунктах обігріву бездомні особи  матимуть змогу отримати продукти  харчування (гарячий чай, хліб, бутерброди). Також створено банки одягу та пункти видачі взуття, теплих речей (бувших у вжитку) для осіб, які потребують соціального захисту на базі районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, (смт.Чутове, вул.Центральна,4) та на базі районного територіального центу соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ( смт.Чутове, вул.Центральна,16.).

Окрім того на базі Чутівської центральної районної лікарні на випадок переохолодження бездомних осіб під час погіршення погодніх умов є в наявності необхідний запас  препаратів для надання медичної допомоги.