Засідання районної комісії

12 березня відбулося засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) у якому взяли участь  голова райдержадміністрації Сергій Апряткін, члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, медичних закладів, підприємства, що здійснює пасажирські перевезення в районі, настоятель церкви Святого Андрія Первозванного отець Олег, представників Скороходівської ОТГ. Обговорювалося питання неухильного дотримання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

З 12.03.2020 на території Чутівського району заборонити: відвідування закладів освіти її здобувачами, проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Керівникам закладів освіти, культури, медицини, підприємству, що здійснює пасажирські перевезення в районі спільно з Управлінням Держпродспоживслужби в  Чутівському районі продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та своєчасно і повно проводити профілактичні, протиепідемічні заходи.

Керівникам підприємств, установ, організацій району, роботодавцям тримати на контролі стан захворюваності працівників.

Щоб не допустити поширення захворювання на територію району неухильно дотримуватися розробленого алгоритму дій осіб, що повернулися з територій, де є підтверджені випадки захворювання чи вони мали контакт з особами, які хворіли на коронавірус.