Засідання районної призовної комісії

Згідно Указу Президента за № 22/2019 від 30.01.2019 року щодо строків проходження строкової військової служби у лавах Збройних Сил України, з 1 жовтня 2019 року, у Чутівському районному військовому комісаріаті стартуватиме осінній призов юнаків призовного віку.

З 05 серпня 2019 року розпочала свою роботу військово-лікарська комісія щодо осіннього призову юнаків на строкову військову службу у лавах Збройних Сил України.

06 вересня голова райдержадміністрації С.Апряткін провів засідання районної призовної комісії за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників сільських, селищних рад та військового комісара Чутівського районного військового комісаріату майора Р.Піддубного, на якому розглянуті пріоритетні завдання та основні проблемні питання призову «Осінь-2019».