Зустріч із народним депутатом України

08 серпня 2018 року з робочим візитом у Чутівському районі побував Народний депутат України Андрій Река.  Андрій Олександрович зустрівся з головою  Чутівської райдержадміністрації  Сергієм  Апряткіним, головою Зеленківської  сільської ради Олександром Морщавкою.  Питання, які обговорювалися під час  зустрічі, стосувалися соціально-економічного розвитку району. За підсумками зустрічі, керівник району та народний депутат визначили пріоритетні завдання для взаємодії та співпраці в інтересах  Чутівщини.

Після зустрічі Андрій Олександрович та Сергій Михайлович  здійснили робочу поїздку до вул. Художньої, Лісової та Коханова, смт. Чутове, де зустрілися з Чутівським селищним головою Корольовим М.П., жителями даних вулиць.  Оглянули будівництво автомобільних доріг  з твердим покриттям по вул. Художня та Лісова, обговорили ремонт вулиці  Коханова.

Також Народний депутат України  в залі засідань райдержадміністрації  зустрівся з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів райдержадміністрації та працівниками культурної галузі району.  Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались актуальних тем сьогодення: подальшого розвитку Чутівщини, покращення якості життя громадян, підходів до господарювання у районі та створення об’єднаних територіальних громад.

Під час зустрічі Река А.О.  вручив грамоту  Верховної Ради України та Нагрудний  знак , за вагомий особистий внесок у розвиток музичної освіти, популяризацію українського музичного мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Філенко Наталії Борисівні, викладачу Чутівської дитячої музичної школи. Під час нагородження прозвучало багато вітань в адресу Наталії Філенко та щирих побажань подальших успіхів у нелегкій, але такій суспільно значущій роботі, як виховання  молодого покоління.

На завершення зустрічі Андрій Олександрович привітав присутніх з наступаючим святом Днем незалежності України, побажав міцного здоров’я, мирного неба над головою, терпіння і наснаги, добра та спокою у кожному домі.

Підводячи підсумки зустрічі, голова райдержадміністрації Сергій Апряткін  подякував народному депутату України Реці Андрію Олександровичу  за активне сприяння у вирішенні проблемних питань  району.