Центр адміністративних послуг

Версія для друкуВерсія для друку

Про  центр адмінпослуг

 

 

При райдержадміністрації відкрився центр надання адміністративних послуг за адресою: Чутове,  пров. Центральний, 8 (приміщення санстанції), де можна отримати послуги щодо видачі посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім’ї, на які розроблені та затверджені інформаційні і технологічні картки.

Центр працює без перерви у понеділок, вівторок, четвер з 8.00 до 17.00; у середу, п’ятницю з 8.00 до 20.00; у суботу з 8.00 до 15.00;  вихідний - неділя.

Посаду адміністратора обіймає

Григорій Григорович Фокін.

 

 

Центр  надання  адмінпослуг  діє

 

 

 

Нещодавно при райдержадміністрації відкрився центр

надання адміністративних послуг, через який можна отримати посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім’ї. Про новостворений центр  розповідає адміністратор Григорій ФОКІН.

 

 

- Григоріє Григоровичу, з якою метою створили центр надання адміністративних послуг?

- Центр створений на виконання Закону України «Про адміністративні послуги» та соціальних ініціатив Президента України. Наш центр – постійно діючий робочий орган при РДА. У своїй роботі ми керуємося чинним законодавством. Центр створили для того, щоб умови під час отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання були зручними й комфортними, а також для забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

 

- Які основні завдання покладені на Вас, як на адміністратора?

- Я приймаю від громадян звернення, реєструю їх та передаю до відповідних служб. Про результати звернення людину повідомляємо як особисто, так і поштою (обов’язковим є інформування навіть у випадку відмови у наданні послуги). Також у мої обов’язки входять організаційне забезпечення та здійснення контролю за дотриманням строку розгляду справ.

 

- Які документи необхідно надати для отримання посвідчення батьків багатодітної сім’ї?

- Необхідна заява батька або матері про видачу посвідчення, копії свідоцтв про народження дітей, копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі документа й місце реєстрації, довідка про склад сім’ї, фотокартки батьків та дітей розміром 3х4, а також довідки про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення структурним підрозділом не видавалися (у випадку реєстрації батьків за різним місцем проживання). Строк дії посвідчень визначають окремо для кожної родини. Ця інформація є й на веб-сайті РДА.

 

- А якщо необхідне посвідчення дитини з багатодітної сім’ї?

- Перелік документів такий самий. Документ адміністративного характеру ми маємо видати протягом місяця. Підставою для відмови у наданні документа є надання недостовірних даних.

 

- У який час до Вас можна звертатись?

- З понеділка по четвер центр працює з 8.00 до 17.15, у п’ятницю - з 8.00 до 16.00, субота та неділя - вихідні.

Розмову вела

Дар’я Густіліна.   

Наверх ↑