Декларування

Версія для друкуВерсія для друку

Інформація щодо ознайомлення спеціалістів Чутівського об”єднаного

управління Пенсійного фонду України Полтавської області з порядком перевірки факту подання суб»єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»

 

      На початку лютого 2017 року в Чутівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Полтавської області завідувачем юридичного сектору управління Біланом О.А. проведено ознайомлення спеціалістів управління з порядком перевірки факту подання суб»єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агенства України з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.

     Зокрема було зазначено, що перевірка факту подання декларацій та повідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій покладаються на уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції органу, в якому працює (працював) суб'єкт декларування, або інший структурний підрозділ такого органу (далі – відповідальний підрозділ (особа)), визначений керівником органу.

 Відповідальний підрозділ (особа) органу, в якому працюють (працювали) суб'єкти декларування, перевіряє факт подання декларацій у такі строки:

1) щорічні декларації суб'єктів декларування – протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій;

2) декларації суб'єктів декларування, які припиняють діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, – упродовж п'яти робочих днів з дня такого припинення; якщо припинення зазначеної діяльності відбулося з ініціативи керівника органу, в якому працював суб'єкт декларування, – упродовж п'яти робочих днів після спливання строку у двадцять робочих днів з дня, коли суб'єкт декларування дізнався чи повинен був дізнатися про таке припинення;

3) декларації суб'єктів декларування, які припинили діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, – протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій наступного за звітним року, у якому було припинено таку діяльність;

4) декларації суб'єктів декларування, які є особами, що претендують на зайняття посад, зазначених у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону , – до призначення або обрання особи на посаду.

     У випадку встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання декларацій суб'єктами декларування відповідно до вимог Закону відповідальний підрозділ (особа) органу, в якому працюють (працювали) суб'єкти декларування, повідомляє про це Національне агентство упродовж трьох робочих днів з дня виявлення такого факту. Повідомлення Національного агентства про факт неподання чи несвоєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (додаток 1), надсилається на адресу електронної пошти, зазначену на офіційному веб-сайті Національного агентства, та засобами поштового зв'язку (рекомендованим листом з повідомленням про вручення).

      У випадку встановлення факту неподання декларації суб'єктом декларування відповідно до вимог Закону Національне агентство письмово повідомляє такого суб'єкта про факт неподання декларації, і суб'єкт декларування повинен протягом десяти днів з дня отримання такого повідомлення подати декларацію.

       Зазначена інформація прийнята працівниками управління до відому.

 

 

             Завідувач юридичного сектору                    (підписано)                            О.А.Білан

 

 

 

 

ПЕНСІЙНИЙ  ФОНД  УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В

ЧУТІВСЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

провул. Центральний, 4-а, смт. Чутове, 38800, тел.\факс 91088;

e-mail: reg24@poltavapvu.gov.ua, Код ЄДРПОУ 22532134

24.04.2014

 

 №   953 /08            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

 

Узагальнена інформація

щодо подання державними службовцями управління Пенсійного фонду України в Чутівському районі декларацій про майно, доходи, витрати і зобов”язання фінансового характеру за 2013 рік

 

Управління Пенсійного фонду України в Чутівському районі повідомляє, що до 01 квітня 2014 року всі  державні службовці управління, які перебувають у трудових відносинах, (на 31.12.2013 року- 18 осіб) подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов”язання фінансового характеру за 2013 рік. В тому числі,  подала декларацію 1 жінка-державний службовець, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку , (дві посади на 31.12.2013 були вакантні). Декларації подали  також  3 особи, які припинили діяльність, пов”язану з виконанням функцій держави, до 31.12.2013 року, та 2 особи, яка звільнилася до 01.04.2014 року, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

         Наказом начальника управління Пенсійного фонду України в Чутівському районі Полтавської області від 25.12.2013 № 109 “Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції” такою посадовою особою визначена Наріжна Світлана Євгеніївна-перший заступник начальника управління. Відповідно до ч.1 ст.12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” Наріжна С.Є. провела перевірку фіктів своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов”язання фінансового характеру за 2013 рік спеціалістами управління за місцем їх роботи (служби). Перевіркою встановлено, що станом на 01.04.2014 року всі державні службовці подали декларації  без порушення термінів, встановлених законодавством (до 01.04.2014).

 

Начальник управління                                                                      Г.М.Коваль

 

Тесак, 9-24-69

Наверх ↑