Інформація по розвитку підприємництва

Версія для друкуВерсія для друку

 

        У сучасній ринковій економіці малому підприємництву притаманні свої особливості, переваги й недоліки. Показниками вагомої ролі малого бізнесу як інтегруючого структурного елемента системи сучасної ринкової економіки є передусім дані про його  кількісні параметри.

 Мале підприємництво має вагоме місце в соціально-економічному розвитку району. Адже це самозайнятість і добробут населення, створення нових робочих місць і надходження податків до бюджету, якісне обслуговування населення і ефективне використання матеріальних та земельних ресурсів району.

      При голові райдержадміністрації створена і працює координаційна рада з питань розвитку підприємництва, до складу якої на паритетних засадах ввійшли представники  органів виконавчої влади та підприємці, що дає можливість громадського контролю за діями владних структур.

      Згідно Програми розвитку малого підприємництва в Чутівському районі на 2015-2016 роки, надано з районного бюджету допомогу на реалізацію бізнес-планів  ФОП Цимбалюка Сергія Олександровича «Розширення існуючої пасіки”,   у розмірі 50 тис.грн. та  ФОП Коротича Сергія Васильовича «Будівництво цеху з виробництва будівельних матеріалів фізичною особою-підприємцем Коротичем С.В. по вул. Гагаріна, 2 в смт.Артемівка, Чутівського району» - 48742 грн. Дані проекти передбачають створення 2 нових робочих місця. Кошти надані на поворотній основі, на 2 роки, термін до 06 липня 2018 року.

Функціонує 90 фермерських господарств, в користуванні яких знаходиться понад 15209 га сільськогосподарських угідь (21 % від загальної площі с/г угідь).  Фізичних осіб підприємців – 707, малих підприємств – 136.

   

Чутівська райдержадміністрація розробила програму розвитку малого підприємництва в Чутівському районі на 2018-2020 роки, яку затвердили на черговій 19 сесії 7 скликання Чутівської районної ради 15 грудня 2017 року. Заплановано фінансування з районного бюджету в розмірі 450,0 тис.грн. на 3 роки, в тому числі на 2018 рік – 100,0 тис.грн.

 

 

 

 

 

Наверх ↑