Інформація про кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунальної установи культури "Чутівський районний Будинок культури"

У відповідності до вимог  Закону України  від 06.10.2016 № 1657-VІІІ " Про внесення  змін до деяких  законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури"  відділ культури, сім'ї, молоді та спорту надає інформацію  про кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунальної установи  культури "Чутівський районний Будинок культури".

Кандидат № 1. Кравченко Анна Ігорівна.

Народилася 06.07.1986 року в  смт. Чутове Полтавської області. Освіта- вища. Закінчила у 2009 році  Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка за спеціальністю "Психологія. Соціальна педагогіка."  У 2002 році отримала   свідоцтво  за спеціальністю "Оператор комп'ютерного набору".  З 2011 по 2017 рік працювала у Чутівській районній державній адміністрації на посаді головного  спеціаліста  з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю. З 2018 року працювала на посаді  фахівця  із соціальної роботи при Чутівському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Протягом роботи в держадміністрації неодноразово виконувала обов'язки начальника відділу культури на час його відсутності.

Дисциплінарні стягнення на Кравченко А.І. не накладалися.