Інформація щодо ознайомлення з Порядком атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301.

Версія для друкуВерсія для друку

Інформація

щодо ознайомлення з Порядком атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301.

 

     З метою унеможливлення корупційних ризиків в управлінні, вірного застосування законодавства України на державній службі, в липні 2017 року в Чутівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Полтавської області проведено детальне вивчення Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301.

          Зокрема даний порядок визначає перелік навчальних закладів які мають право проводити вказану атестацію. Також визначено порядок створення та діяльності атестаційних комісій, передбачено права та обов'язки учасників атестації, порядок проведення атестаційної сесії і т.і.

         За результатами атестації в письмовій та усній формі атестаційна комісія приймає рішення про видачу учаснику, який успішно пройшов атестацію, посвідчення щодо вільного володіння державною мовою. Результати атестації доводяться до відома учасників атестації.

      Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію, та особам, зазначеним у пункті 56 цього Порядку, відповідним уповноваженим вищим навчальним закладом або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення за заявою таких учасників та осіб протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації (подання заяви особами).

       Учасникам, які не пройшли атестацію, вручається або надсилається за їх заявою лист за підписами голови та секретаря атестаційної комісії, в якому повідомляються результати атестації. Посвідчення діє безстроково.

      Було проведено детальне обговорення кожного розділу зазначеного Порядку та прийнято працівниками управління до безумовного виконання.

     

 

 

Головний спеціаліст — юрисконсульт                                                     О.А.Білан

    

Наверх ↑