конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «Б»

Версія для друкуВерсія для друку

Відповідно до статті 22 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» наказом керівника апарату від 13.09.2018 № 17 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «Б» - начальника відділу взаємодії з громадськістю, молоді та спорту Чутівської районної державної адміністрації Полтавської області

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ керівника апарату

райдержадміністрації

                                                                                                13.09.2018        № 17

 

Умови
проведення конкурсу на заміщення вакантної посадидержавного службовця категорії «Б» - начальника відділу взаємодії з громадськістю, молоді та спорту Чутівської районної державної адміністрації Полтавської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

Забезпечення та території району реалізації державної політики у сферах розвитку:

  - громадянського суспільства, взаємодії з громадськістю,  

  - фізичної культури, спорту,

  - молодіжної політики,

  -  оздоровлення дітей.

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється відповідно до Закону України „Про державну службу”,  постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Питання оплати працівників державних органів”, штатного розпису.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На постійній основі.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.

 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

  2. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України ,,Про очищення влади“ та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Термін прийняття документів  до   28.09.2018 року до    16.15 год.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

03.10.2018 о 9.00 за адресою:

Полтавська обл., смт Чутове, вул. Центральна, 4

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону

та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Різуненко Тамара Юріївна,

(05347) 9 11 65

chutov_rda@adm-pl.qov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища, магістр

2

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В», або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на   керівних посадах   підприємств,   установ   та організацій незалежно від форм власності не менше одного року

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа)

володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, power Point).

2

Необхідні ділові якості

Уміння працювати в команді, діалогове спілкування, здатність концентруватись на деталях, вміння визначати пріоритети, оперативність, стресостійкість, адаптивність

3

Необхідні особистісні якості

Дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність, повага до інших, готовність допомогти, надійність, порядність, чесність

Професійні знання

1

Знання законодавства

Знання Конституції України; законів України "Про державну службу"; "Про запобігання корупції",

"Про місцеві державні адміністрації",

"Про місцеве самоврядування в Україні".

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції ( положення про структурний підрозділ)

Знання законів України "Про громадські об'єднання", "Про політичні партії в Україні";  "Про доступ до публічної інформації";  "Про інформацію",   " Про телекомунікації ",  "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", " Про електронні документи та електронний документообіг ",  "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", "Про оздоровлення та відпочинок дітей", "Про фізичну культуру і спорт",   акти Президента України, Кабінету Міністрів України, накази міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, Регламент Чутівської районної державної адміністрації, положення про відділ взаємодії з громадськістю, молоді та спорту, інші нормативно – правові акти, що регламентують реалізацію повноважень відділу

       

 

Начальник відділу роботи з персоналом

та організаційної роботи апарату

районної державної адміністрації            підпис                  Т.Різуненко

 

Відповідно до пункту 59  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 повідомляємо наступне.

            Наказом керівника апарату райдержадміністрації від 13.09.2018 № 17 «Про оголошення та проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу взаємодії з громадськістю, молоді та спорту Чутівської районної державної адміністрації Полтавської області» оголошено конкурс на заміщення вакантної посади категорії «Б».

           03.10.2018 року проведено конкурс на дану вакантну посаду (порядковий номер вакансії 102073). Участь брала одна особа Боровик Т.В., яка успішно пройшла конкурсний відбір, набравши 14,75 балів. 

           Оскільки на конкурс подані документи однією особою, то другий переможець за результатами конкурсу відсутній.

 

 

Наверх ↑