Відповідно до статті 22 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» наказу керівника апарату райдержадміністрації від 01.06.2018  № 15 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» - головного спеціаліста сектору економічного розвитку і торгівлі  Чутівської районної державної адміністрації Полтавської області

Наказ керівника апарату

01.06.2018        № 15

УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

державного службовця категорії «В» - головного спеціаліста

сектору економічного розвитку і торгівлі

Чутівської районної державної адміністрації Полтавської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

Забезпечення виконання завдань з впровадження новітніх інформаційних технологій, розвитку інфраструктури інформатизації, організації впровадження комплексів програмного забезпечення та баз даних в районній державній адміністрації.

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється відповідно до Закону України „Про державну службу”,  постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Питання оплати працівників державних органів”, штатного розпису.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На постійній основі.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

2. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України ,,Про очищення влади“ та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Термін прийняття документів  до   18.06.2018 року до    17.00 год.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

21.06.2018 о 9.00 за адресою:

Полтавська обл., смт Чутове, вул. Центральна, 4

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону

та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Різуненко Тамара Юріївна,

chutov_rda@adm-pl.qov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа)

Вміння:

- використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення на рівні системного адміністратора

1.  - працювати зі службою каталогів, засобами адміністрування

2.  - класифікувати та кодувати інформацію, змінювати її формат, структурувати

3.   - проводити технічне обслуговування обчислювальних, апаратних засобів локальних обчислювальних мереж і комунікаційного обладнання, супроводжувати системне програмне забезпечення електронно-обчислювальних засобів, інструментальних і прикладних засобів

- проводити профілактичні роботи, усувати несправності, які виникають у процесі експлуатації засобів електронно-обчислювальної техніки

Необхідні ділові якості

Виваженість, вимогливість, оперативність, здатність концентруватися на деталях, вміння визначати пріоритети, розв’язання проблем, навички уміння працювати в команді

3

Необхідні особистісні якості

Відповідальність, порядність, тактовність, системність і самостійність в роботі

Професійні знання

Знання законодавства

Знання Конституції України; законів України "Про державну службу"; "Про запобігання корупції",

"Про місцеві державні адміністрації",

"Про місцеве самоврядування в Україні".

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції ( положення про структурний підрозділ)

Знання Законів України:

„ Про телекомунікації ”,  „Про інформацію”,

„Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”,

„ Про електронні документи та електронний документообіг ” та інші нормативно-правові акти, які стосуються питань інформатизації та технічного захисту інформації

Про результати  конурсу на заміщення

вакантної посади державної  служби

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу», пунктів 59, 60  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами) повідомляємо наступне.

Наказом керівника апарату райдержадміністрації від 01.06.2018 № 15 «Про оголошення та проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору економічного розвитку і торгівлі Чутівської районної державної адміністрації Полтавської області» оголошено конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В».

21.06.2018 року проведено конкурс на дану вакантну посаду (порядковий номер вакансії 87034). Участь брала одна особа Кулик Ю.В., який успішно пройшов конкурсний відбір, набравши 10,6 балів.

Оскільки на конкурс подані документи однією особою, то другий переможець за результатами конкурсу відсутній.