Конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»

Версія для друкуВерсія для друку

Відповідно до статті 22 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» розпорядженням голови  райдержадміністрації від 19.03.2019  № 19 к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної  служби категорії «В» -  головних  спеціалістів відділу культури, сім’ї, молоді та спорту  Чутівської районної державної адміністрації 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

райдержадміністрації

                                                                                                 19.03.2019        № 19-К

 

Умови
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» - головного спеціаліста відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Чутівської районної державної адміністрації

Полтавської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

   Забезпечує реалізацію на території району державної політики з питань сім’ї, молоді та спорту.

    Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів підрозділу.

    Проводить роботу щодо підтримки сім’ї, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівності прав чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, а також роботу спрямовану на виявлення, підтримку і розвиток обдарованих дітей. Організовує проведення змагань, конкурсів, спартакіад, турнірів, інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього та загального фізичного рівня дітей, молоді.      

   Сприяє розвитку визнаних в Україні видів спорту, молодіжним і дитячим громадським організаціям, федераціям з видів спорту та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань молоді, фізичної культури і спорту.

   Організовує і проводить фізкультурно-спортивні заходи серед широких верств населення, сприяє їх залученню до занять фізичною культурою та спортом, забезпечує пропаганду здорового способу життя.

   Комплектує склад збірних команд району за видами спорту, забезпечує організацію підготовки та участі спортсменів у змаганнях обласного  та Всеукраїнського рівнів.

   Сприяє  виконанню програм і здійснення заходів у цій сфері. У межах своїх повноважень здійснює контроль за використанням фінансових та матеріальних ресурсів.

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється відповідно до Закону України „Про державну службу”,  постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Питання оплати працівників державних органів”, штатного розпису.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На постійній основі.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.

 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

  2. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України ,,Про очищення влади“ та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Термін прийняття документів  до   03.04.2019 року до    17.00 год.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

08.04.2019 о 14.00 за адресою:

Полтавська обл., смт Чутове, вул. Центральна, 4

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону

та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Різуненко Тамара Юріївна,

(05347) 9 11 65

chutov_rda@adm-pl.qov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Ступінь освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

Не потребує.

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

1

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача, зазначити необхідні спеціалізовані програми, з якими повинна вміти працювати особа)

Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, power Point).

2

Необхідні ділові якості

Уміння працювати в команді, діалогове спілкування, здатність концентруватись на деталях, вміння визначати пріоритети, оперативність, стресостійкість, адаптивність.

3

Необхідні особистісні якості

Дисциплінованість, відповідальність, комунікабельність, повага до інших, готовність допомогти, надійність, порядність, чесність.

Професійні знання

1

Знання законодавства

Знання Конституції України; законів України "Про державну службу"; "Про запобігання корупції",

"Про місцеві державні адміністрації",

"Про місцеве самоврядування в Україні".

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

(положення про структурний підрозділ)

Знання законів України "Про фізичну культуру і спорт", "Про попередження насильства в сім’ї";  "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків";  "Про сприяння соціальному ставленню та розвитку молоді в Україні", " Про електронні документи та електронний документообіг ",  акти Президента України, Кабінету Міністрів України, накази міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, Регламент Чутівської районної державної адміністрації, положення про відділ культури, сім’ї, молоді та спорту, інші нормативно – правові акти, що регламентують реалізацію повноважень відділу.

       

 

Керівник  апарату  районної

державної адміністрації                  підпис                   Л.Мартиненко

 

 

 

                                                                                                            Про результати  конкурсу на заміщення

                                                                                                            вакантної посади державної  служби

 

 

           Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу», пунктів 59, 60  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами) повідомляємо наступне.

         Розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.03.2019 № 19 - к «Про оголошення та проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Чутівської районної державної адміністрації Полтавської області» оголошено конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В».

           08.04.2019 року проведено конкурс на дану вакантну посаду (порядковий номер вакансії 129639). Участь брала одна особа Кривонос О.І., яка успішно пройшла конкурсний відбір, набравши 8,4 балів. 

           Оскільки на конкурс подані документи однією особою, то другий переможець за результатами конкурсу відсутній.

 

Наверх ↑