ОБГОВОРЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Версія для друкуВерсія для друку

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 17.04.2014 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», Робочою групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

На виконання листа Віце-Прем’єр-Міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Гройсмана від 24.04.2014 №7/19-4905 та доручення голови облдержадміністрації від 28.04.2014 №2930/01-28 відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації оголошує про проведення публічного громадського обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» та розміщує матеріали для обговорення.

Пропозиції до проекту, у разі їх наявності, надсилати у відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації на e-mail: chutovo_rda@adm-pl.gov.ua. Контактний телефон: 9-17-08 (Карпенко Вікторія Вячеславівна).

 

1. Роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію реформи місцевого самоврядування та курсу України на децентралізацію влади в Україні;

2. Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

Децентралізація влади і реформа місцевого самоврядування. ч І

http://minregion.gov.ua/news/announces/decentralizaciya-vladi-i-reforma-miscevogo-samovryaduvannya--ch-i-437806/

 

Децентралізація влади і реформа місцевого самоврядування. ч ІІ

http://minregion.gov.ua/news/announces/decentralizaciya-vladi-i-reforma-miscevogo-samovryaduvannya--ch-ii-534221/

 

Децентралізація влади і реформа місцевого самоврядування. ч ІІІ 

http://minregion.gov.ua/news/announces/decentralizaciya-vladi-i-reforma-miscevogo-samovryaduvannya--ch-iii-682691/

Наверх ↑