Проекти регуляторних розпоряджень

Версія для друкуВерсія для друку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про розміщення для громадського обговорення проекту розпорядження голови Чутівської районної державної адміністрації

      „Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Чутівського району Полтавської області»

        Проектом розпорядження, підготовленим сектором економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, затверджуються  Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Чутівського району Полтавської області.

        Це розпорядження розроблено  на виконання вимог до статей 6, 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (зі змінами) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

 

Впровадження зазначеного проекту розпорядження забезпечить впорядкування  та поліпшення надання транспортних послуг,  створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України про автомобільний транспорт.

Зауваження та пропозиції до розпорядження приймаються до 11 червня 2018 року за адресою:смт. Чутове, вул.. Центральна, 4; тел. 9-13-83

або на електронну пошту Чутівської районної державної адміністрації: chutov_rda@adm-pl.qov.ua

 

 

ДолученняРозмір
proekt-rozporyadennya.doc66.5 КБ
analiz.doc56.5 КБ
Наверх ↑