Щодо роботи громадської приймальні із надання безоплатної правової допомоги

Фахівець Чутівського бюро правової допомоги допоміг врегулювати питання

визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням

У червні 2018 року до Чутівського бюро правової допомоги звернулася громадянка У., яка виявила намір вирішити питання зняття з реєстрації місця проживання громадянина С., що безпосередньо зареєстрований у її житловому будинку, у зв’язку з тим, що останній добровільно відмовляється це зробити та останні два роки взагалі не проживає у вказаному будинку. Працівники бюро правової допомоги розповіли клієнтці, що вищевказане питання вирішується в у судовому порядку, і порадили останній скористатися своїм правом на отримання безоплатної вторинної правової допомоги та надати відповідні документи, які підтверджують належність особи до певної категорії.

Після отримання всіх необхідних документів Першим полтавським МЦ з надання БВПД фахівцю Чутівського бюро правової допомоги Наталії Діптан було видано наказ від 13.06.2018 року №195 для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівець бюро ознайомилася з матеріалами справи та склала позовну заяву про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, яка була подана до Чутівського районного суду Полтавської області 16 липня 2018 року. Не зважаючи на те, що громадянин С.  був належним чином повідомлений про дату судового засідання по даній цивільній справі, останній не з’явився на нього, внаслідок чого справа була розглянута без його участі.

04 жовтня 2018 року позовну заяву громадянки У. було задоволено повністю. Завдяки кваліфікованій роботі фахівця бюро було визнано особу такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Нагадуємо, що кваліфіковану правову допомогу можна отримати, звернувшись до  Чутівського бюро правової допомоги за адресою: смт Чутове, вул. Набережна, буд. 15 (приміщення суду), 2 поверх, тел.: (05347) 9-10-23. Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00 без перерви. Субота, неділя – вихідний. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.

Інформацію про адресу найближчого місцевого центру чи  бюро правової допомоги можна отримати за єдиним телефонним номером  системи безоплатної правової допомоги –

0 800 213 103

(дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України, цілодобово)

ДолученняРозмір