Щодо роботи громадської приймальні із надання безоплатної правової допомоги

Завдяки фахівцю Чутівського бюро правової допомоги

було стягнено аліменти на утримання малолітньої дитини

В травні 2018 року до Чутівського бюро правової допомоги звернулася громадянка П., яка просила врегулювати питання стягнення аліментів на утримання своєї малолітньої дитини. Клієнтка повідомила, що в добровільному порядку батько дитини громадянин П. відмовляється матеріально підтримувати останню та нехтує своїм батьківським обов’язком.   Працівники бюро правової допомоги розповіли клієнтці, що вищевказане питання вирішується у судовому порядку, і порадили останній скористатися своїм правом на отримання безоплатної вторинної правової допомоги та принести відповідні документи, які підтверджують належність особи до певної категорії.

Після отримання всіх необхідних документів Першим полтавським МЦ з надання БВПД фахівцю Чутівського бюро правової допомоги Наталії Діптан  було видано наказ від 22.05.2018 року №416 для  надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівець бюро ознайомилася з матеріалами справи та склала заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини, яка була подана до Чутівського районного суду Полтавської області 04 червня 2018 року.

07  червня 2018 року Чутівським районним судом Полтавської області було видано судовий наказ про стягнення аліментів. Завдяки кваліфікованій роботі фахівця аліменти на утримання малолітньої дитини було  встановлено в розмірі ¼ частини заробітку (доходу) відповідача, але не менше 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.

Нагадуємо, що кваліфіковану правову допомогу можна отримати, звернувшись до  Чутівського бюро правової допомоги за адресою: смт Чутове, вул. Набережна, буд. 15 (приміщення суду), 2 поверх, тел.: (05347) 9-10-23. Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00 без перерви. Субота, неділя – вихідний. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.

Інформацію про адресу найближчого місцевого центру чи  бюро правової допомоги можна отримати за єдиним телефонним номером  системи безоплатної правової допомоги –

0 800 213 103

(дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України, цілодобово)

ДолученняРозмір