Щодо роботи громадської приймальні із надання безоплатної правової допомоги

Фахівець Чутівського бюро правової допомоги допоміг врегулювати питання

визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням

У червні 2018 року до Чутівського бюро правової допомоги звернувся громадянин Н., який виявив намір вирішити питання зняття з реєстрації місця проживання громадянки К., що безпосередньо зареєстрована у його житловому будинку, у зв’язку з тим, що остання добровільно відмовляється це зробити та останні п’ятнадцять років взагалі не проживає у вказаному будинку. Працівники бюро правової допомоги розповіли клієнту, що вищевказане питання вирішується в у судовому порядку, і порадили останньому скористатися своїм правом на отримання безоплатної вторинної правової допомоги та надати відповідні документи, які підтверджують належність особи до певної категорії.

Після отримання всіх необхідних документів Першим полтавським МЦ з надання БВПД фахівцю Чутівського бюро правової допомоги Анатолію Турчину було видано наказ від 27.06.2018 року №220 для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівець бюро ознайомився з матеріалами справи та склав позовну заяву про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, яка була подана до Чутівського районного суду Полтавської області 16 липня 2018 року. Не зважаючи на те, що громадянка К.  була належним чином повідомлена про дату судового засідання по даній цивільній справі, остання не з’явилася на нього, внаслідок чого справа була розглянута без її участі.

05 вересня 2018 року позовну заяву громадянина Н. було задоволено повністю. Завдяки кваліфікованій роботі фахівця бюро було визнано особу такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Нагадуємо, що кваліфіковану правову допомогу можна отримати, звернувшись до  Чутівського бюро правової допомоги за адресою: смт Чутове, вул. Набережна, буд. 15 (приміщення суду), 2 поверх, тел.: (05347) 9-10-23. Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00 без перерви. Субота, неділя – вихідний. Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.

Інформацію про адресу найближчого місцевого центру чи  бюро правової допомоги можна отримати за єдиним телефонним номером  системи безоплатної правової допомоги –

0 800 213 103

(дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України, цілодобово)

ДолученняРозмір