Захисник України

Версія для друкуВерсія для друку

19 січня 2018 року голова Чутівської районної державної адміністрації Апряткін Сергій Михайлович провів нараду за участю військового комісара Чутівського райвійськкомату Бебеха О.О. та завідувача сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Глущенка В.О. з питання щодо формування на базі райвійськкомату територіального центру комплектування та соціальної підтримки.  За результатами наради буде відпрацьовано лист-звернення Чутівського райвійськкомату до голови райдержадміністрації та голови районної ради щодо внесення відповідних змін до Комплексної районної програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2017-2018 роки стосовно фінансування заходів переобладнання приміщення райвійськкомату під Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

 

 

З метою проведення систематичної інформаційної компанії у 2017 році, щодо підтримання позитивного іміджу Збройних Сил України, як військового формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності та недопущення зниження рівня укомплектованості військ, Прошу Вас розглянути можливість розміщення на підвідомчих Вам інтернет-ресурсах інформаційно-роз’яснювального матеріалу, щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до військової частин.

 

Додаток:

1. Інформаційний матеріал щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до формуємої військової частини у м. Полтава;

2. Інформаційний матеріал щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до 73-го центру морських операцій Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

3. Інформаційний матеріал щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до 1 окремої гвардійської танкової бригади оперативного командування  «Північ».

 

 

З повагою,

ТВО Військовий комісар

Полтавського обласного військового комісаріату

підполковник                                 А.В.ТКАЧЕНКО

 

Чутівський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу.

 

Приймаються громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.

Разом з тим,  так як в державі на даний час триває особливий період, громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом. 

Відповідно до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі встановлено до 60 років, для військовозобов’язаних-жінок граничний вік перебування  у запасі встановлено до 50 років.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу:

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

-  з військовозобов’язаними, прийнятими на посади рядового складу - строком на 3 роки;

-  з військовозобов’язаними, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу - строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін.

 Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу:

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7 000 до 8 500 грн., а також один раз на рік надається:

-   матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання;

-  грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

 При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

 Для контрактників, які проходять військову службу в зоні проведення АТО встановлена додаткова грошова винагорода від 1200 до 4000 гривень.

 Інформація про наявність вакансій за військові частини Збройних Сил України знаходиться як в обласному, так і в районному військових комісаріатах.

 Перелік вакантних посад, постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

 Бажаючих чекають за адресою: смтЧутове, вул. Центральна6районний військовий комісаріат. Телефон: 9-11-76.

ДолученняРозмір
informaciyno_rozyasnyuvalni.rar385.18 КБ
informaciyno_rozyasnyuvaln_i2.rar595.49 КБ
viyskova_sluzhba.jpeg367.13 КБ
ogoloshennya_a3358_poltava.jpg329.79 КБ
1_otbr_2.pdf633.33 КБ
Наверх ↑