Збройні Сили України

Версія для друкуВерсія для друку

З метою проведення систематичної інформаційної компанії у 2017 році, щодо підтримання позитивного іміджу Збройних Сил України, як військового формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності та недопущення зниження рівня укомплектованості військ, Прошу Вас розглянути можливість розміщення на підвідомчих Вам інтернет-ресурсах інформаційно-роз’яснювального матеріалу, щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до військової частин.

 

Додаток:

1. Інформаційний матеріал щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до формуємої військової частини у м. Полтава;

2. Інформаційний матеріал щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до 73-го центру морських операцій Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

3. Інформаційний матеріал щодо відбору кандидатів для працевлаштування на військову службу за контрактом до 1 окремої гвардійської танкової бригади оперативного командування  «Північ».

 

 

З повагою,

ТВО Військовий комісар

Полтавського обласного військового комісаріату

підполковник                                 А.В.ТКАЧЕНКО

 

Чутівський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу.

 

Приймаються громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.

Разом з тим,  так як в державі на даний час триває особливий період, громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом. 

Відповідно до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», граничний вік перебування військовозобов’язаних у запасі встановлено до 60 років, для військовозобов’язаних-жінок граничний вік перебування  у запасі встановлено до 50 років.

Строки військової служби при прийнятті на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу:

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні:

-  з військовозобов’язаними, прийнятими на посади рядового складу - строком на 3 роки;

-  з військовозобов’язаними, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу - строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін.

 Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу:

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7 000 до 8 500 грн., а також один раз на рік надається:

-   матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання;

-  грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

 При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

 Для контрактників, які проходять військову службу в зоні проведення АТО встановлена додаткова грошова винагорода від 1200 до 4000 гривень.

 Інформація про наявність вакансій за військові частини Збройних Сил України знаходиться як в обласному, так і в районному військових комісаріатах.

 Перелік вакантних посад, постійно оновлюється на підставі заявок з військових частин.

 Бажаючих чекають за адресою: смтЧутове, вул. Центральна6районний військовий комісаріат. Телефон: 9-11-76.

ДолученняРозмір
informaciyno_rozyasnyuvalni.rar385.18 КБ
informaciyno_rozyasnyuvaln_i2.rar595.49 КБ
viyskova_sluzhba.jpeg367.13 КБ
ogoloshennya_a3358_poltava.jpg329.79 КБ
1_otbr_2.pdf633.33 КБ
Наверх ↑