Підтримка молодої родини

Версія для друкуВерсія для друку

Підтримка молодої родини

     Робота Чутівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямована на попередження та подолання складних життєвих обставин в родині. Особлива увага приділяється сім’ям, які мають на вихованні дітей. Так в полі зору фахівця із соціальної роботи при Вільхуватській сільській раді опинилася 16 річна вагітна дівчина, яка проживала з прабабусею. Після візиту в родину з’ясувалося, що майбутня мати не має паспорта та місця реєстрації. До вирішення проблем неповнолітньої долучився місцевий сільський голова, який забезпечив родину твердим паливом, за сприяння фахівця із соціальної роботи мати вагітної, яка вже довгий час не спілкувалася з дитиною, приїхала та підтримала доньку у непростий час для неї, родичі погодилися зареєструвати дівчину, невдовзі вона отримала документ, що посвідчує особу.  

   На даний момент молода родина виховує донечку. Сім’я оформила державні соціальні допомоги на які має право, дитина забезпечена усім необхідним, зростає в любові та турботі. Працівники Центру спільно з іншими суб’єктами соціальної роботи відвідують родину, консультують батьків з питань догляду за новонародженою дитиною, ведення домашнього побуту та дотримання здорового способу життя.                                        

         Вирішення складних життєвих обставин в даній родині є результатом тісної співпраці отримувачів послуг з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також небайдужості органів місцевого самоврядування до майбутнього молоді та дітей громади.

 

 

Наверх ↑