ПРОФІЛАКТИЧНІ МЕДОГЛЯДИ – ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ

Версія для друкуВерсія для друку

ПРОФІЛАКТИЧНІ МЕДОГЛЯДИ – ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ

 

На підприємствах агропромислового сектору в зимовий період відбувається сезонне зниження виробничого напруження. Цей час необхідно використати для проведення профілактичних медоглядів працівників.

Медичний огляд працівників має на меті визначення стану їх здоров’я, зокрема, можливості виконання ними певних трудових обов’язків, своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення в разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт. У кінцевому результаті це дає змогу попередити професійні захворювання та виробничий травматизм, який може бути викликаний погіршенням стану здоров’я працівників.

Відповідно до ст.169 Кодексу законів про працю України та ст. 17 Закону України “Про охорону праці” роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичного (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників. Роботодавець відповідає за організацію, своєчасність проходження працівниками медичного огляду.

Обов’язкове проведення медичного огляду встановлено нормами санітарного та трудового законодавства. Чинним законодавством України передбачено перелік робіт та шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища й трудового процесу, при роботі з якими є обов’язковим попередній (періодичні) медичний огляд працівників (Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій затверджений наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246).

Медичні огляди є обов’язковими лише для певних категорій працівників, а саме:

- осіб, що перебувають у контакті з хворими на особливо небезпечні інфекційні хвороби, або які є бактеріоносіями збудників цих хвороб;

- працівників, зайнятих на важких роботах;

- працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці;

- працівників, зайнятих на роботах, де існує потреба в професійному доборі;

- осіб віком до 21 року.

Роботодавець, для якого чинним законодавством з охорони праці передбачене обов’язкове проведення медичного огляду для працівників, повинен:

1) організувати лабораторні дослідження умов праці з визначенням шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища та трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників;

2) визначити категорії працівників, що підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду, та подати ці дані до органів Держпраці;

3) визначити список працівників, яким необхідно пройти медогляди;

4) визначити медичний заклад, який проводить медогляди.

Роботодавець несе відповідальність за непроведення обов’язкового медичного огляду, якщо це порушує:

• норми санітарного законодавства;

• норми законодавства про охорону праці.

        Отже, роботодавець зобов’язаний проводити медичний огляд певних категорій працівників. Відповідно, рівень дієвості системи управління охороною праці на підприємстві визначається у тому числі за своєчасністю проведення медичних оглядів працівників. Це є один з вагомих профілактичних заходів із попередження виробничого травматизму та професійних захворювань. Тому завжди слід пам’ятати, що уникнення від проведення медогляду в обов’язкових випадках тягне за собою відповідальність роботодавця незалежно від галузевої належності та форми власності підприємства.

 

Начальник Полтавського відділення

управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

у Полтавській області

Василь Артамонов

Наверх ↑